elenco Aziende - HOME PAGE -

EXAGON ТЕХНІКА
< EXAGON ENGINEERING BACK

Перукарське знаряддя - EXAGON ENGINEERING


EXAGON ТЕХНІКА
Керування програмним забезпеченням
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Продукт бачив Visits: 68492 раз

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

EXAGON ТЕХНІКА
Керування програмним забезпеченням

У світі, що змінюється традиційними інструментами перукарський салон або краси недостатньо більше. Все більш обгрунтованих і вимогливих волосся стиліст, необхідних для присвячений , лікування персоналізовану акціях та експертизи, який гарантує тільки високих технологій. Exagon інженерних дизайнерських рішень, спрямованих на зростання міжнародної, програмного забезпечення для спрощення і покращити відносини між практикуючий і його клієнтів, заохочення лояльності клієнтів. Exagon інженерно надає легко використовувати інструменти і інтуїтивно зрозумілий , створений для управління виставки і розроблений, щоб дозволити професійних зосередитися виключно на його здатність задовольнити клієнтів. Для цього Exagon інженерії був обраний як партнера кращих компаній в комп, ютерній індустрії. Exagon інженерних програмне забезпечення використовується в 6000 салони тільки в Італії і переведені на 18 мов для 18000 салонів, які використовують його в іншій частині світу.

EXAGON СЕНСОРНОГО КЕРУВАННЯ
Сенсорний екран управління програмного забезпечення: від управління до таких персональних , акції, виставлення рахунків-фактур і т. д.
EXAGON TRICOLOGY
Використовуючи передові інструменти, щоб показати клієнту недоліки шкіри і волосся.
EXAGON САЛОН ДИЗАЙНЕР
Дизайн інтер, єру: малювати карту салон і нехай вам вибрати каталог сотні продуктів для створення ідеальна меблева.
EXAGON КОЛІР НАСТРІЙ
Конкретного програмного забезпечення для перукар , для зображення консультативної та дослідницької найбільш відповідного стилю замовнику.
EXAGON 4MOBILE
Допомогою простого дотику пальців на екрані можна керувати всі функції, що до нещодавно необхідні ПК. Exagon Інженерні технології оптимізовано свого програмного забезпечення для смартфонів і android планшет , . Допомогою простого дотику пальців на екрані можна керувати всі функції, що до нещодавно необхідні ПК. Компактний без кабелю простота у використанні: Exagon інженерії спрощує весь управління салоном, залишаючи свободу займатися чистий робота стиліст.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy